بارگیری

 
MENU
Slide background
خط مشی کیفیت

در بخش آهن و فولاد با تولید نورد، رینگ و سیلندرها و در سایر بخش های صنعت تولید قطعات مقاوم در برابر فرسایش با کیفیت و استانداردهای شرکت ما ریخته گری و سنگ کاری و فراوری می شوند.

خط مشیخط مشی شرکت سهامی آردوکوم تولید رینگ ها و نوردهای فولادی با کیفیت بالا با استفاده از سیستم های مدیریت مدرنو بروز برای کارکنان، مشتریان و تامین کنندگان و همچنین کشورمان ایجاد ارزش نموده و نامی ماندگار باشیم.

چشم اندازتولید با احترام به محیط زیست و بشر دوستانه
تولید براساس نیازهای مشتری
تولید متناسب با سیستم تضمین کیفیت
ایجاد زمینه توسعه پایدار طولانی مدت
تحقیقات به منظور حفظ موقعیت برتری خود را در بازار...

تاریخچهتاسیس شرکت آردوکوم توسط آهنگر عاشق به حرفه خود جناب آقای حیلمی اوزجان می باشد که در تاریخ 15 می 1960 با تاسیس یک کارگاه کوچک آهنگری شروع شد.

بخاطر اهمیتی که فرم دهی به آهن دارد و همچنین روحیه کارآفرینی، در سال 1967 به کار آهنگری شروع کرده و بمدت 20 سال با نام ''آهنگری اوزجانلار'' به فهالیت خود ادامه می داده است.

شرکت ما در سایه عشق روزافزون موسس آن یعنی جناب آقای حیلمی اوزجان به آهن و آهنگری در سال 1987 با تاسیس شرکت سهامی آردوکوم ابعاد جدیدی به خود گرفت. با شور و هیجانی که در روز اول تاسیس خود داشت ....

کاتالوگ الکترونیکی

کاتالوگ معرفی جدید آماده می باشد، با کلیک بر روی تکمه زیر می توانید آنرا مشاهده نموده و یا بصورت PDF دانلود نمایید.

تولید

ریخته گری

با دما سنج غوطه وری درجه حرارت فلز مایع اندازه گیری می شود و برای هر یک از آنالیزهایمان در آن دما و دقیقا در آن زمان ریخته گری شروع می شود. برحسب نوع نورد فرآیند قالب گیری از بالا و یا از زیر انجام می گیرد و بدلیل سرریز فلز مذاب از ناپیوستگی های محتمل بر روی بدنه پیشگیری می شود.
ادامه مطلب

عملیات حرارتی

در نوردهای کروی برای از بین بردن استرس های ایجاد شده در نتیجه تکنیک بالای ریخته گری و آلیاژ و تغییر فاز آستنیت تبدیل نشده در داخل سازه سوزنی و رفع استرس برای تعدیل مارتنزیت عملیات حرارتی و یا تعدیل سازی طولانی مدت صورت می گیرد.
ادامه مطلب

فراوری

در کارگاهای فراوری با استفاده از ماشین آلات موجود قادر هستیم هر نوع عمل آوری نوردها و رینگ ها را با حساسیت و جزئیات مطلوب مشتریان انجام دهیم.
ادامه مطلب

کنترل کیفی

کیفیت بالای محصولات شرکت سهامی آردوکوم؛ در نتیجه کنترل با کیفیت بالای پروسه در قبل، حین و بعد از تولید امکانپذیر می باشد. روش های کنترل کیفی با حساسیت بالا و همچنین ویژگی مبتکرانه و نو آورانه مان قادر هستیم براحتی جوابگوی احتیاجات و انتظارات مشتریانمان باشیم. بدین سبب در اندازه گیریها نیز از دستگاههای اندازه گیری کنوانسیونل با حساسیت بالا بهره می گیریم.
پروسه ها که با کنترل ماده خام و مواد کمکی آغاز می شود، با کنترل دما و تجزیه های شیمیایی، کنترل متالوگرافیک، کنترل سختی، کنترل اولتراسونیک، کنترل سطح و ابعاد، کنترل نهایی محصول و کنترل بسته بندی به پایان می رسد.

ISO 9001 : 2015

THE INTERNATIONAL CERTIFICATION NETWORK

خبرها

در نمایشگاه آنکیروس 2014 حضور داشتیم

ادامه مطلب01 Ocak 2016

نهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی METEC

ادامه مطلب16 Haziran 2015

نمایشگاه آنکیروس 2016

ادامه مطلب29 Nisan 2016
خبرهای بیشتری نمایش داده شود
مسئولیت اجتماعی

دبیرستان آناتولی حیلمی اوزجان
هیئت مدیره شرکت ما به منظور کمک به آموزش و پرورش در چهارچوب پروتکل امضاء شده با آموزش و پرورش ملی دنیزلی ساخت دبیرستان 24 کلاسه دبیرستان آناتولی حیلمی اوزجان را بعهده گرفت و در سال 2010 به وزارت آموزش و پرورش تحویل داده شد. دبرستان آناتولی حیلمی اوزجان که در سال تحصیلی 2011 – 2010 شروع بکار کرده بود در سال 2014 – 2013 اولین فارغ التحصیلی های خود را بچشم خواهد دید. با اعتقاد به اینکه آموزش و پرورش فرزندانمان برای توسعه کشور بسیار مهم است، شرکت ما همچنان این دبیرستان را از لحاظ مادی و معنوی حمایت می نماید.

معرفی سازمانیسال تاسیس : 1987
مجموع گردش مالی : 23 میلیون لیر
مجموع گردش مالی صادرات: 10 میلیون دلار آمریکا
موقعیت در بازار داخلی : نورد آهنی و تولید رینگ و پیشرو در زمینه فروش آنها
زمینه های فعالیتی جهانی :دارای سازمان و نمایندگی های فروش و بازاریابی در 15 کشور و دارای صادرات کالا و خدمات به بیش از 50 کشور.
تعداد کل کارکنان: 150
محل کارخانه و مدیریت عامل : دنیزلی، ترکیه
ISO 9001 : 2008 سیستم مدیریت کیفیت